MODELE DO SKLEJANIA

build_links(); ?>
Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin
MODELE DO SKLEJANIA
POZIOM TRUDNOŚCI 1
Modele oznaczone pierwszym poziomem trudności to proste zestawy przeznaczone dla osób powyżej 8 roku życia. Zwykle większość części jest fabrycznie pomalowanych, dzięki czemu model prezentuje się doskonale nawet bez konieczności własnoręcznego malowania. Projektanci zaprojektowali modele również w taki sposób, aby ich części m...
POZIOM TRUDNOŚCI 1
Modele oznaczone pierwszym poziomem trudności to proste zestawy przeznaczone dla osób powyżej 8 roku życia. Zwykle większość części jest fabrycznie pomalowanych, dzięki czemu model prezentuje się doskonale nawet bez konieczności własnoręcznego malowania. Projektanci zaprojektowali modele również w taki sposób, aby ich części mocno łączyły się ze sobą bez konieczności klejenia (w większości przypadków). Modele oznaczone poziomem trudności 1 zwykle składają się z niewielkiej ilości części, dzięki czemu składa je się stosunkowo szybko i przyjemnie. W modelach tych również znajdziemy zwykłe samoprzylepne naklejki zamiast kalkomanii, jakie znajdują się na wyposażeniu modeli oznaczonych poziomem trudności 2 oraz 3. Dzięki tym modelom nabierzesz doświadczenia przed bardziej skomplikowanymi modelami.


POZIOM TRUDNOŚCI 2
Modele oznaczone drugim poziomem trudności to najliczniejsza i najbardziej popularna grupa modeli plastikowych. Przeznaczone są one dla osób od 10 roku życia i wymagają pewnego doświadczenia. Większość części modeli z tej grupy wytłoczonych jest w neutralnym, np. białym kolorze ułatwiającym malowanie według własnych preferencji. Im większa ilość części, z których składa się model, tym lepiej odwzorowany jest każdy detali złożonego modelu. Do budowy zestawów oznaczonych 2 poziomem trudności niezbędne będzie wyposażenie się w klej do plastiku (np. cyjanoakrylowy). Na wyposażeniu tych zestawów znajdziemy również kalkomanię, która nakładana jest przy użyciu wody. Taki sposób oklejania modelu pozwala uzyskać bardziej realistyczne efekty, ponieważ grafiki są bardziej szczegółowe i o wiele cieńsze niż zwykłe naklejki. Modele z tego poziomu trudności wymagają pewnego doświadczenia.


POZIOM TRUDNOŚCI 3
Modele oznaczone trzecim poziomem trudności należą do najlepiej odwzorowujących detale modeli na rynku, stawiających jednocześnie najwięcej wymagań wobec modelarza. Zestawy te składają się bardzo dużej ilości, często niezwykle drobnych elementów. Nierzadko producent załącza do zestawu dodatkowe elementy, które umożliwiają złożenie modelu w jednej z wielu konfiguracji. Prawidłowe złożenie modelu, wraz z malowaniem wymaga odpowiednich umiejętności dlatego zalecane jest, aby modelarz składający model plastikowy oznaczony 3 stopniem trudności, miał już spore doświadczenie modelarskie w tej dziedzinie. Producent przewiduje również możliwość pomalowania modelu w jednej z wielu wersji kolorystycznych. Tak samo jak w przypadku modeli oznaczonych 2 stopniem trudności, podczas składania, niezbędne będzie również wyposażenie się w klej do plastiku (np. cyjanoakrylowy) oraz odpowiedni osprzęt do malowania.
Więcej

MODELE DO SKLEJANIA Jest 324 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 324 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 324 elementów