CZOŁGI

Nowe produkty

Producenci

Promocje

CZOŁGI Jest 59 produktów.

Podkategorie

 • Skala 1:30

  Czołgi sterowane w skali 1:30 to zabawki przeznaczone do zabawy w domu. Czołgi te nie posiadają działka, a jedynie symulują wystrzały przy pomocy dźwięku i diody świecącej.

 • Skala 1:24

  Czołgi zdalnie sterowane w skali 1:24 wyposażone w działko ASG i moduł dźwiękowy symulujący odgłosy pracy silnika i wystrzałów z działa i karabinu.

 • Wer. Podstawowa 1:16

  Czołgi zdalnie sterowane 1:16 w wersjach podstawowych (bez dźwięku i dymu), wyposażone w działko ASG 6mm. W zestawie znajduje się proporcjonalna aparatura z możliwością zmiany kanału ABC. Czołgi te poza wymienionymi cechami (i w niektórych przypadkach kolorem) pod względem konstrukcyjnym nie różnią się od wersji PRO.

 • PRO 1:16

  Czołgi zdalnie sterowane w wersji Pro, poza standardowym działkiem ASG, wyposażono w wytwornice dymu oraz moduł dźwięku symulujący pracę silnika i odgłosy wystrzałów. Dodatkowo aparatura w czołgach PRO pozwala na wymianę kwarców, dzięki czemu równocześnie może jeździć wiele czołgów rc. Najnowsze modele Leopard 2A6 i T34 posiadają radia 2,4Ghz.

 • Metal 1:16

  Modele czołgów rc w wersji metalowej posiadają pełne wyposażenie jak wytwornica dymu, czy moduł dźwięku, oraz aparaturę z wymiennymi kwarcami (najnowsze czołgi wyposażono w radio 2,4Ghz). Ponadto zostały one wyposażone w metalowe przekładnie, koła napędowe i metalowe gąsienice a w niektórych modelach również lufa jest metalowa (sprawdź opis produktu).

 • Czołgi IR 1:16

  Czołgi IR to modele, które zostały wyposażone w działko „strzelające” sygnałem podczerwieni (zamiast ASG), który odbierany jest przez specjalny moduł montowany we włazie czołgisty. System ten pozwala na prowadzenie walki przez wiele modeli, oczywiście wszystkie muszą posiadać zamontowany system walki IR.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 59 elementów