CZOŁGI

build_links(); ?>
Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin

CZOŁGI Jest 80 produktów.

Podkategorie

 • Skala 1:30

  Czołgi sterowane w skali 1:30 to zabawki przeznaczone do zabawy w domu. Czołgi te nie posiadają działka, a jedynie symulują wystrzały przy pomocy dźwięku i diody świecącej.

 • Skala 1:24

  Czołgi zdalnie sterowane w skali 1:24 wyposażone w działko ASG i moduł dźwiękowy, symulujący odgłosy pracy silnika, wystrzałów z działa oraz karabinu.

 • Wer. Podstawowa 1:16

  Czołgi zdalnie sterowane 1:16 w wersjach podstawowych (bez dźwięku i dymu), wyposażone w działko ASG 6mm. W zestawie znajduje się proporcjonalna aparatura z możliwością zmiany kanału ABC. Czołgi te poza wymienionymi cechami (i w niektórych przypadkach kolorem) pod względem konstrukcyjnym nie różnią się od wersji PRO.

 • PRO 1:16

  Czołgi zdalnie sterowane w wersji Pro, poza standardowym działkiem ASG, wyposażono w wytwornice dymu oraz moduł dźwięku, symulujący pracę silnika i odgłosy wystrzałów. Dodatkowo aparatura w czołgach PRO pozwala na wymianę kwarców, dzięki czemu równocześnie może jeździć wiele czołgów rc. Najnowsze modele posiadają radia 2,4Ghz (patrz opis).

 • Metal 1:16

  Modele czołgów rc w wersji metalowej posiadają pełne wyposażenie, jak wytwornica dymu, czy moduł dźwięku, oraz aparaturę z wymiennymi kwarcami (najnowsze czołgi wyposażono w radio 2,4Ghz). Ponadto zostały one wyposażone w metalowe przekładnie, koła napędowe i metalowe gąsienice a w niektórych modelach również lufa jest metalowa (sprawdź opis).

 • Metal Stal 1:16
  Czołgi rc w wersji metalowej, w których przekładnie cynkowe zostały zastąpione stalowymi. Posiadają pełne wyposażenie pro: wytwornica dymu, moduł dźwięku, proporcjonalna aparatura. Czołgi posiadają metalowe koła napędowe, gąsienice, oraz niektóre także lufę (sprawdź opis). 
 • Czołgi IR 1:16

  Czołgi IR mają działko „strzelające” sygnałem podczerwieni (zamiast ASG), który odbierany jest przez moduł we włazie czołgisty. System pozwala na prowadzenie walki przez wiele modeli z IR. Po trafieniu czołg się trzęsie, a po 3 wyłącza się (potem trzeba go uruchomić). 

 • Czołgi 2,4Ghz

  Wszystkie nowe modele firmy Heng Long, wyposażone są w nowoczesną aparaturę sterującą pracującą na częstotliwości 2,4Ghz. W związku z dużą popularnością modeli pracujących na częstotliwości 2,4Ghz, firma Heng Long odświeżyła starsze, dobrze już znane modele, dotychczas dostępne tylko w wersji 27Mhz.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 80 elementów