Auta HPI

Ostatnio przeglądane

Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin

Auto Spalinowe HPI Trophy 3.5 Buggy RTR 2.4GHz

107012

Nowy

Trophy Buggy 3.5 to wyposażony potężny silnik, wodoodporną elektroniką i aparaturą 2.4 GHz  model nitro, dzięki któremu będziesz rządził na każdym torze bo niestraszny mu żaden teren.

Dostępność: Trophy 3.5 Buggy 4WD 2,4Ghz HPI

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Trophy Buggy 3.5 to wyposażony potężny silnik, wodoodporną elektroniką i aparaturą 2.4 GHz  model nitro, dzięki któremu będziesz rządził na każdym torze bo niestraszny mu żaden teren.
A 2,5 KM sprawia iż nigdy nie brakuje mu mocy, kierowanie tym modelem to wielka frajda i duży zastrzyk adrenaliny.
 
 
Seria HPI Trophy Buggy została wzbogacona o aparaturę w technologii 2.4 GHz, wodoodporne serwo, wodoodporny odbiornik i pojemnik baterii. Właśnie tak: jeden z najbardziej popularnych modeli nitro teraz wyposażony tak by móc jeździć wszędzie!
 
Trophy Buggy 3.5 to idealny sposób by zacząć przygodę z modelami nitro Buggy w skali 1:8. Rallycross'owy Buggy to najpopularniejsza klasa wyścigowa na świecie! Ten model ma wszystko czego potrzebujesz! Jeżeli lubisz ostrą jazdę wielkie długie skoki Buggy ma do tego wytrzymałą płytę podłogową, klamrami i wieżyczkami amortyzatorów natomiast by umożliwić wam dostosowanie osiągów na torze Trophy został wyposażony w potężny silnik F3.5 (3.4 cm3) Nitro Star HPI, wyścigowe opony HB Proto, olejowe amortyzatory, śruby rzymskie i wiele innych możliwości regulacji.
 
Dodatkowo oprócz typowo zawodniczego rodowodu i przeznaczenia na tor Trophy Buggy 3.5 ma także rasowy wygląd. Aerodynamiczna wyścigowa karoseria wykonana według najnowszych wzorów malowania, wyścigowe opony HB Proto na chromowanych siedmioramiennych kołach Edge. Tylni spoiler ma to nie tylko ozdoba, dzięki spoilerowi masz lepsza przyczepność a także kontrole w powietrzu. Wykończyliśmy też Trophy w anodowane nakrętki amortyzatorów, piasty i wiele innych elementów na pomarańczowy kolor HPI!
 
 
Chcesz się zmierzyć z błotem? A może przejechać przez strumień? Może zapowiada się na deszcz ? Nic nie szkodzi Trophy poradzi sobie ze wszystkim!
 
Trophy Buggy 3.5 teraz wyposażony w wodoodporną osłonę odbiornika i baterii oraz wodoodporne serwa HPI SF-10W, w końcu dodaliśmy też filtr powietrza który pozwoli ci jeździć twoim Trophy w naprawdę ekstremalnych warunkach.
 
Uwaga: Ten model HPI jest zaprojektowany aby zapewnić ochronne przed wodą tak by móc nim jeździć w mokrych warunkach (deszcz, śnieg, kałuże). Nie przystosowany do zanurzenia. Silniki nitro są chronione przed wpadająca wodą i wymagają dużej dbałości podczas jazdy w mokrych warunkach. Więcej szczegółów znajdziesz w instrukcji.
 
 
Wszystkie aktualne modele HPI są wyposażone w wygodne radio 2.4GHz zapewniające pełna kontrolę i umożliwiające korzystanie w pełni z walorów modelu. Radio posiada koło odpowiedzialne za skręcanie oraz spust, którym hamujemy i przyspieszamy modelem, 3 kanały, wygodne w użytkowaniu, składana antena, możliwość regulacji punktów końcowych, bieg wsteczny oraz opcja sterowania dual rate. Aparatura jest bardzo lekka z powodu zasilania tylko 4 bateriami AA
 
Nie musisz się już martwić o zmianę kryształów czy na którym kanale jeździ inny kierowca dzięki technologii 2.4GHz, radio automatycznie przeciwdziała konfliktom częstotliwości i zmienia kanał za Ciebie, jeśli występuje zakłócenie! Jeśli samochód straci sygnał lub bateria moc, elektroniczny system pozwoli w sposób bezpieczny i kontrolowany zatrzymać samochód. Kupując zestaw RTR zyskasz kontrolę na profesjonalnym poziomie!
 
 
 
SILNIK NITRO STAR F 3.5
Świetny silnik Nitro Star F3.5 zapewnia wystarczająca dawkę mocy by rozpędzić Trophy do szalonych prędkości- jest przeraźliwie głośny, mocny i wytrzymały będziesz więc mógł wykonać długie skoki, backflipy, wysokie skoki, a nawet podwójnego backflipa. Silnik F3.5 zapewni ci zapierające dech w piersiach przyspieszenie i szaloną prędkość maksymalną! Silnik uruchamiany jest przy użyciu prostego pull startera i jest chroniony przez dwustopniowy filtr powietrza a dwuigłowy gaźnik pozwoli ci wyregulować osiągi niezależnie od pogody czy paliwa.
 
Jedno z naszych ostatnich ulepszeń to fakt iż Nitro Star F3.5 to regulaminowy silnik wyścigowy 3.5 cm3 dlatego zaraz po wyjęciu z pudełka możesz iść i ścigać sie na lokalnym torze.
 
2,5 KM do dyspozycji
Zgodny z regulaminem wyścigów silnik o pojemności 3.4 cm3
Oryginalna konstrukcja ABC wydłuża żywotność
Konstrukcja ABC dla zwiększenia żywotności
Kompozytowa konstrukcja pomaga chronić przed parowaniem paliwa
Żebrowany aluminiowa obudowa
Duży żebrowany aluminiowy radiator
Wytrzymały pullstarter
Dwustopniowy filtr powietrza
Ochrona przed wpadająca woda zamontowana na filtrze powietrza pomaga chronić silnik przed zalaniem woda w mokrych warunkach pogodowych.
Dwuigłowy gaźnik pozwoli ci wyregulować osiągi
 
 
Silnik F3.5 ma autentyczna konstrukcje ABC z chromowanym mosiężnym tłokiem i cylindrem otoczonym lekką aluminiową osłoną. Aby uruchomić model szybko silnik F4.6 jest uruchamiany prze pullstarter. Jesli chcesz aby odpalanie było jeszcze prostsze możesz zamontować zestaw startowy #87130 HPI Roto Start 2 aby uruchamiać model przez wciśnięcie jednego przycisku!
 
 
Płyta podłogowa
Płyta w Trophy 3.5 jest zrobiona z wytrzymałego stopu aluminium 6061 i jest idealnym połączeniem wytrzymałości z niską wagą. Niska waga pozwoli ci na lepsze przyspieszenie a dzięki wytrzymałości będziesz mógł wykonywać wielkie skoki i akrobacje!
 
 
Aby zwiększyć sztywność płyty zamontowaliśmy metalową klamrę oraz grubą aluminiową klamrę kierowniczą z przodu oraz wielką pionową aluminowa klamrę z tyłu! Dzieki tym modyfikacjom zawieszenie wytrzyma wszystko do czego zostało stworzone i daje pełne wyczucie w trakcie jazdy!
 
 
Układ napędowy zastosowany w Truggy 3.5 to wałkowy napęd full time 4WD. Napęd wałkowy to najlepsza opcja dla modelu który ma sobie poradzić bez względu na to co stanie na jego drodze, dlatego niezależnie od tego czy chcesz się przedrzeć przez błoto, wodę, kurz, trawę, śnieg czy żwir! Żeby zwiększyć wydajność wszystkie elementy układu napędowego pracują na uszczelnionych gumą łożyskach kulkowych.
 
Wytrzymała zębatka odbierająca przekazuje odebraną moc z silnika na centralny dyferencjał z którego moc dalej jest przekazywana na przedni i tylny dyferencjał przez długi centralny wal napędowy. Przednia i tylna przekładnia różnicowa pracuje na 4 wewnętrznych przełożeniach dzięki czemu są bardziej trwale niż standardowe dwu przełożeniowe przekładnie. Kielichy osiek dyferencjału oraz samą ośkę wykonano z wytrzymałej stali a 17mm anodowane na pomarańczowo albuminowe piasty na których kręcą się 7 ramienne koła z gumowymi oponami wyścigowymi Teamy HB Proto.
 
 Aby móc bezpiecznie i w kontrolowany sposób zatrzymać Trophy'ego zastosowano podwójne wentylowane stalowe tarcze oraz klocki z włókna. Klocki hamulcowe zrobione z materiału używanego w pełnowymiarowych autach zapewnią ci bezpieczne i szybko hamować. Wszystkie cięgna sterownicze hamulca są regulowane tak by zapewnić możliwości pełnej regulacji na torze.
 
 
  
 
 
Zawieszenie i układ kierowniczy
 
 
 
Wyposażyliśmy Trophy Buggy 3.5 w realistyczne zawieszenie rajdowe aby zapewnić kontrole oraz ci krótki czas reakcji na profesjonalnym poziomie! Długie wahacze poprzeczne w każdym rogu zrobione z grubego, odpornego na uderzenia tworzywa wykonany w kształcie płetwy dla zwiększenia wytrzymałości. Amortyzatory olejowe wyposażono w aluminiowe osłony i nasadkę aby zwiększyć ich wytrzymałość.
 
Dla profesjonalnego tuningu masz pełne możliwości regulacji geometrii zawieszenia w Trophy Buggy. Amortyzatory mogą byc przesunięte na samą górę lub dół abyś mógł dzięki regulacji jechać szybciej z okrążenia na okrążenie. Regulacja pochylenia tylnych kól dzięki dodatkowym otworom pozwala na regulacje roll center abyś mógł zyskać cenne sekundy na torze a same linki pochylenie tylnych kół to śruby rzymskie ze stali które pozwolą ci dokonać regulacji szybko i sprawnie.
 
Absolutnie wszystko jest fabrycznie złożone i wyregulowane więc auto jest gotowe do jazdy zaraz po wyjęciu z pudełka.
 
 
HPI dołożyło wszelkich starań aby początkujący użytkownicy z łatwością przeszli do jazdy! RTR Trophy 3.5 Buggy jest fabrycznie złożony i od razu gotowy do ruszenia w teren. Wszystko jest profesjonalnie złożone i wyregulowane przez profesjonalistów: dyferencjały, amortyzatory, zawieszenie oraz wiele więcej a wszystko to jeszcze przed wyjęciem z pudełka! Model wyposażony i gotowy do szybkiej jazdy!
 
Modele HPI Ready-To-Run zapewnią wam osiągi i jakość jakich oczekiwalibyście od zestawów KIT bez konieczności skomplikowanego montażu i ustawiania – wysokiej klasy model RC o wysokich osiągach prosto z pudełka.
 
 
 
 
 
 Tak jak w przypadku wszystkich modeli HPI w zestawie zawarta jest szczegółowa instrukcja pokazująca krok po kroku jak serwisować, obsługiwać i naprawiać Twój model. Instrukcja obejmuje też potrzebne części, pełnowymiarowe rysunki oraz hardware. Płyta DVD HPI RC cars jest Twoim prywatnym doradca w świecie modeli RC.
 
 
Skrócony opis:
 
Fabrycznie złożony i wstępnie malowany model nitro Trophy z napędem 4WD
Aparatura 2.4GHz bez konieczności używania kryształów
Wodoodporny pojemnik baterii i odbiornika
Zamontowane na leżąco serwo sterujące pomaga zachować nisko środek ciężkości i uzyskać lepszą przyczepność
Wodoodporne serwo gaz/hamulec
Zabezpieczony przed wpadająca wodą filtr powietrza
Niski środek ciężkości (CG) zapewni doskonałą przyczepność i świetne osiągi na torze
Silny i wytrzymały silnik Nitro Star F3.5 o mocy 2,5 KM
Wytrzymałe mocowanie silnika duży otwór na zestaw startowy pod kołem zamachowym
Łatwy i szybki zestaw startowy
4mm płyta podłogowa ze stopu 6061 aluminium ma zagięte końcówki dla zwiększenia sztywności
Grube i wytrzymałe wieżyczki amortyzatorów wykonano również ze stopu aluminium 6061
Gruby serwo saver dla zwiększenia sztywności zawieszenia
Nisko profilowy uchwyt radioodbiornika zabezpiecza serwo
Wyścigowe ustawienia zawieszenia zapewnią maksymalną trakcje
Ekstra długie, olejowe amortyzatory z albuminową obudową
Wiele punktów montażowych amortyzatorów i regulacji pochylenia kół dzięki czemu można w pelni wyregulować model na tor
Stalowe śruby rzymskie ułatwiają regulacje
Wytrzymały twardy przedni zderzak chroni przy zderzeniach
Duzy zbiornik paliwa 160cc pozwala na dlugie przejazdy
Mocne, regulowane i wentylowane stalowe przednie i tylne tarcze hamulcowe
Wytrzymałe klocki hamulcowe z tworzywa o dlugiej żywotności
Rasowe opony HB Proto prezentują się świetnie na czrnych chromowanych kołach
Przewód paliwowy ułożony tak by zachować porządek i czystość
Odlewane aluminiowe przeguby dla większej wytrzymałości
17mm piasty odporne na odkręcanie się
Gładka karoseria jest wstępnie docięta i pomalowana aby zachować rasowy wygląd modelu
Wiele otworów montażowych do zamontowania spoilera
 
 
 
Specyfikacja:
Długość: 518 mm
Width: 300 mm
Wysokość: 180mm
Ślad:280 mm
Rozstaw osi: 333mm
Napęd: wałkowy 4WD         
  
Do Uruchomienia Potrzebujesz:
4 baterie AA do nadajnika - HPI poleca  #101938 akumulatorki AA
4 baterie AA do odbiornika HPI poleca  #101936 pakiet akumulatorów
Paliwo Nitro - HPI poleca paliwo Power Fuel
Bańka na paliwo- HPI poleca #74115 500cc
podgrzewarka świec

30 Inne produkty w tej samej kategorii: