Kategorie

build_links(); ?>
Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin

Sposoby wysyłki, formy transportu

 

Sklep Rcsport zawiesza swoją działalność.
Sklep (domena, content, profile soc. itd.) na sprzedaż!

Wszelkie sprawy prosimy kierować na adres e-mail biuro@rcsport.pl.


Możliwe opcje dostawy:


* Kurier Siódemka - koszt przesyłki 16zł, przesyłka za pobraniem +6zł
* Kurier DPD - koszt przesyłki 16zł, przesyłka za pobraniem +6zł

(Firma kurierska uzależniona jest od magazynu, z którego wysyłany jest towar i nie podlega wyborowi)

Kurierzy dostarczają przesyłki w godzinach 9-17, a dokładny czas dostawy zależy od konkretnego kuriera (osoby). My możemy dodać notatkę o preferowanych godzinach dostawy, jednak nie mamy na to wpływu.

j

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Wysyłki są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego (chyba ze na stronie produktu zaznaczono inaczej), od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. O wszelkich opóźnieniach z naszej winy niezwłocznie informujemy. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem.

 

Przesyłki zwykle wysyłane są do godziny 13 (zależnie od kuriera). Zamówienia złożone później przechodzą na dzień kolejny.

 

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku, by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień, dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. 
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została ona uszkodzona podczas transportu. 

j

Stan realizacji zamówienia i przesyłki:

O wszystkich sprawach związanych z wysyłką zamówienia (przyjęcie zamówienia, zaksięgowanie wpłaty, przygotowanie do wysyłki, wysyłka, nr. paczki), klient jest informowany drogą mailową.

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

 

Wysyłka w 72H

Produkty oznaczone banerem – wysyłka 72H, wysyłane są w czasie 72 godzin (zwykle szybciej), czyli 3dni roboczych. Wydłużony czas wysyłki spowodowany jest tym, iż dany towar wysyłany jest bezpośrednio od przedstawiciela na Polskę lub Europę.


Przedsprzedaż

Produkty oznaczone poniższym banerkiem są w ofercie przedsprzedaży. Oznacza to, że te produkty w najbliższym czasie pojawią się w naszym magazynie, a ich wysyłka nastąpi do 5 dni roboczych.

przedsprzedaż