Strona główna

Ostatnio przeglądane

build_links(); ?>
Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin

Dron MJX X705c Z Kamerą FPV

x705c

Nowy

Zdalnie sterowany model MJX X705c to quadrocopter wyposażony w kamerę FPV, dzięki której uzyskuje podgląd na żywo przy użyciu smartfona z aplikacją MJX.
Dostępność: Quadrocopter Dron MJX X705c 2,4GHz Kamera FPV

Więcej szczegółów

Opis

Liczba kanałów4Ch
AkumulatorLipo
SterowanieProporcjonalne
Liczba wirnikówWiele
Aparatura2,4GHz
KameraNa wyposażeniu

Więcej informacji

Zdalnie sterowany model MJX X705c to quadrocopter wyposażony w kamerę FPV, dzięki której uzyskuje podgląd na żywo przy użyciu smartfona z aplikacją MJX.
dron x705c
Quadrocopter x705c jest stabilny co sprawie ze latanie nim jest przyjemnością a nagrane materiały charakteryzują sie jakością. Model nadaje się do latania zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Dzięki możliwości zmiany trybu lotu oraz regulacji mocy "przepustnicy", model można łatwo dostosować również dla mniej doświadczonych pilotów, którym jednak na początek, proponujemy loty na otwartej przestrzeni.
quadrocopter X705c
Specjalnie dla osób lubiących efektowne ewolucie model został wyposażony w funkcję wykonywania w powietrzu obrotów o 360 stopni wokół własnej osi. Wystarczy tylko wcisnąć specjalny przycisk na aparaturze i cieszyć się niewiarygodnymi akrobacjami.
x7005c mjx
Model sterowany jest proporcjonalna aparaturą pracująca na częstotliwości 2,4Ghz. Została ona dodatkowo wyposażona w wyświetlacz LCD, prezentujący aktualne ustawienia modelu. Na aperturze umieszczone zostały również przyciski funkcyjne do obsługi kamery, oraz wykonywania zaprogramowanych ewolucji. Technologii 2,4GHz sprawia ze model jest odporny na większość zakłóceń, nawet lot kilkoma modelami jednocześnie nie wpływa na bezpieczeństwo.

Produkt dostępny w kolorze białym i pomarańczowym.


 
Dane techniczne:
Wymiary: 31,5x31,5X12
Żyroskop: Gyro 6 Axis
Czas ładowania: ok 120min
Czas latania: ok 9min
Akumulator: 3,7V 550mAh
Częstotliwość pracy: 2,4GHz
Ilość kanałów: 4
Zasięg: około 100m
 
 
Zestaw zawiera:
Quadrocopter X705c
Pilot 2,4GHz
Akumulator zasilający
Ładowarka
4 x zapasowe śmigła
Osłony śmigieł
Instrukcja
 
dron mjx
quadrocopter mjx
mjx dron

30 Inne produkty w tej samej kategorii: