MOTORÓWKI

Ostatnio przeglądane

Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin

Łódź rc 912 WL Toys 2,4 GHz

WL912

Nowy

Motorówka sterowana WL912 2,4GHz z autostabilizacją to najnowszy model firmy WL Toys.
Dostępność: WL Toys 912 Super Szybka I Zwinna Motorówka, Łódź 2,4 GHz

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Motorówka sterowana WL912 2,4GHz z autostabilizacją to najnowszy model firmy WL Toys. Jest to łódź szybka i zwinna. Z pewnością spodoba się wam jej nowy, sportowy wygląd i opływowa sylwetka.
Model łodzi 912 WL Toys posiada nowoczesną aparaturę 2,4GHz, której nie są straszne żadne zakłócenia. Motorówka sama dostosowuje kanał częstotliwości i niweluje szumy. Model posiada zasięg nawet do 100 metrów i może bez problemów pływać w towarzystwie innych łodzi.

WL Toys 912

Łódka zdalnie sterowana 912 cieszy się dużą popularnością, jest chętnie wybierana przez miłośników tego hobby. Cechuje się świetnymi osiągami oraz bardzo dobrą jakością, estetycznym i solidnym wykonaniem.
Motorówka rc WL912 może poszczycić się tym, że została wykonana z wytrzymałego tworzywa oraz elementów metalowych, zastosowanych w układzie przeniesienia napędu.
Model występuje w dwóch kolorach: żółtym oraz białym.

łódź WL Toys 912
 
Autostabilizacja
Łódka WL 912 to wyjątkowy model, wyposażony w system autostabilizacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu technicznemu motorówka w przypadku wywrócenia, z łatwością odwraca się do pozycji wyjściowej. Z pewnością ułatwi to zabawę i zaoszczędzi czas.
Dodatkowym atutem jest możliwość pływania do tyłu!
 
System bezpieczeństwa przed uruchomieniem na sucho
Motorówka sterowana WL Toys posiada specjalny system bezpieczeństwa, dzięki któremu model uruchamia się dopiero w wodzie!

WL Toys 912 modelmodel WL Toys 912
 
Zaawansowana elektronika
Cała elektronika w modelu schowana jest szczelnie w kadłubie. Dzięki odpowiedniej pokrywie, woda się tam nie dostanie! Warto tutaj wspomnieć o niezwykle mocnym silniku klasy 390, który zapewnia zawrotną prędkość modelu do 24km/h. Ponadto zastosowano tutaj system chłodzenia wodą, co jest rozwiązaniem bardzo praktycznym i wydajnym.  
Dodatkowo należy powiedzieć, że łódź WL912 jest niezwykle zwrotna i zwinna oraz została precyzyjnie wyważona. Odbiornik bardzo szybko reaguje na sterowanie, co sprawia, że jest ono precyzyjne. Natomiast serwomechanizmy, spojler oraz funkcja trymowania zapewniają łatwe skręcanie i manewrowanie motorówką.
 
Parametry:
Długość 46 cm
Szerokość 12 CM
Wysokość 10 cm
WL Toys 912 motorówkA
Idealne proporcje modelu WL Toys 912 sprawiają, że możesz się nim bawić zarówno w małych, jak i dużych zbiornikach wodnych.
 
Skład zestawu:
- Motorówka rc 912 WL Toys
- Aparatura 2,4 Ghz
- Pakiet 7.4V 1500mAh
- Ładowarka sieciowa
- Podstawka pod model
- Pudełko na łodkę

MOTORÓWKA WL Toys 912
 
Specyfikacja:
- Kierunki ruchu: przód, tył i skręty lewo/prawo
- Częstotliwość 2,4 GHz (brak zakłóceń)
- Zasilanie pilota 4 baterie 1,5V AA
- 2 kanały
- Pakiet 7.4V 1500 mAh
- Prędkość do 24 km/h
- Zasięg: 100 m
- Silnik: klasa 390
- Autostabilizacja
- Serwomechanizm
- System chłodzenia wodą
- System zabezpieczenia przed odpalaniem „na sucho”

MOTORÓwka rc
 

22 Inne produkty w tej samej kategorii: