SAMOCHODY

Ostatnio przeglądane

Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin

Auto rc BAJA 5B SS KIT 5B-1 HPI 10611

112457

Nowy

Samochód rc BAJA 5B SS KIT 5B-1 w skali 1:5 renomowanej firmy HPI to model spalinowy wysokiej klasy. 
Dostępność: BAJA 5B SS KIT BAJA 5B-1 HPI 10611

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Samochód rc BAJA 5B SS KIT 5B-1 w skali 1:5 renomowanej firmy HPI to model wysokiej klasy. Auto posiada napęd na tyle koła, wysokie osiągi oraz wysokiej jakości konstrukcję i części. Model HPI Baja SS to samochód do samodzielnego złożenia. Dodatkowo istnieje możliwość pomalowania go według własnych upodobań.
Auto 5B posiada mnóstwo ulepszeń, dzięki czemu zwiększona została jego prędkość maksymalna oraz moc. Ponadto model cechuje się wysoką wytrzymałością i solidnością konstrukcji.

BAJA 5B SS KIT BAJA 5B-1 HPI

Samochód należy do serii HPI „Super Sport” do samodzielnego złożenia, która jest oparta na obecnych modelach RTR. W wersji SS zawarta jest długa lista części opcjonalnych. W trakcie budowy auta rc dodajesz części opcjonalne zawarte w zestawie, a także własną elektronikę (aparatura, odbiornik, serwo przepustnicy oraz pakiet akumulatorów odbiornika).

BAJA 5B SS KIT
 
Wytrzymały silnik
Samochód Baja SS został wyposażony w Silnik Fuelie 26S 26ccm, który jest wytrzymalszy oraz  potężniejszy niż standardowy 23cc Fuelie montowany w modelu Baja 5B RTR. Dzięki większej pojemności skokowej dostajesz większą moc w niskim zakresie obrotów, większe przyspieszenie oraz wyższą maksymalną prędkość!
Silnik Fuelie 26S jest dwusuwowy, zasilany jest zwykłym paliwem dostępnym na każdej stacji benzynowej, zmieszanym z olejem do silników dwusuwowych. Tak, więc koszty paliwa są znacznie niższe niż w samochodach Nitro. Warto to sobie skalkulować.
 
silnik hpi

Wytrzymalsza konstrukcja
Moc nowego silnika BAJA, wpłynęła na konieczność zamontowania specjalnie wzmocnionego układu napędowego. W wyposażeniu znajdziesz solidny aluminiowy tłumik zaprojektowany specjalnie dla silnika 26S. Ponadto sprzęgło 8000 RPM wkręca silnik na wyższe obroty przed ruszeniem, co skutkuje lepszym przyspieszeniem. Aluminiowa obudowa stanowi idealną ochronę dla dyferencjału. Pozwala ona wytrzymać potężną moc silnika Fuelie 26S a. Wzmocnione zostały również tylne półosie napędowe, które przekazują moment obrotowy z dyferencjału prosto na tylne koła. Dodatkowo zostały wyposażone w gumowe osłony, co zapewnia dobrą ochronę przed brudem.

BAJA 5B SS KIT HPI
 
Niezależne zawieszenie
W zestawie zawarty jest komplet nowych amortyzatorów VCC/HD Baja 4, który wpływa na lepsze prowadzenie samochodu w trudnym terenie. Auto rc Baja SS został także wyposażony w zestaw stabilizatorów, który jest odpowiedzialny za zwiększenie przyczepności i poprawę skrętu. W celu zapewnienia większy skoku tylnego zawieszenia, została zaprojektowana od nowa tylna wieżyczka amortyzatorów. Zapewniło to większą przyczepność modelu Baja oraz większą siłę hamowania.

BAJA 5B

Dwu-wahaczowe zawieszenie
W samochodzie Baja SS zostało zastosowane dwu-wahaczowym, wydajne zawieszenie, które zaczerpnięto z auta Baja 5B. Daje to dobrą kontrolę nad modelem oraz zapewnia precyzyjne sterowanie. Należy dodać, że zawieszenie jest bardzo wydajne oraz niezwykle wytrzymałe. Mocne wahacze z pewnością pochłoną przeciążenia podczas twardych lądowań. Podsumowując, zawieszenie wytrzyma nie jeden wypadek, w tym dachowania.

BAJA 5B SS
 
Solidne mocowanie kół
Samochód Baja SS cechuje się posiadaniem bardzo wytrzymałego przedniego i tylnego mocowania sześciokątów kół. Wykonane one zostały z odpornego nylonowego kompozytu, co gwarantuje wytrzymałość podczas nie jednego wypadku. Dzięki grubym, stalowym popychaczom, zapewniona jest płynna praca zawieszenia oraz dobra ochrona. Ponadto występuje także duży zakres regulacji, co daje możliwość odpowiedniego ustawienia zawieszenia, adekwatnego do panujących na torze warunków!

BAJA 5B-1 HPI
 
Wytrzymałe serwo
Model SS został wyposażony w silne i wytrzymałe serwo skrętu, które posiada Komplet Metalowych Zębatek. Daje to z pewnością niezawodną i stabilną pracę układu kierowniczego w niemal każdych warunkach. Nowe, potężne serwo jest to niepodważalnie ogromna zaleta nowej Baji 5B SS. Dzięki niemu bez trudności pokonasz najcięższy teren.

BAJA 5B-1 HPI
 
Profesjonalne koła
Samochód BAJA 5B został wyposażony w Komplet Wzmocnionych Obręczy, co daje niezawodną ochronę kół podczas pokonywania ciasnych zakrętów. Nie da się ukryć, że nowe obręcze są szersze niż standardowe, co stanowi pewniejszy kontakt felgi z oponą. Jest to najlepsze rozwiązanie, wpływające na zwiększenie żywotności opon. Obręcze dostępne są w wielu kolorach, co daje ci dużo możliwości, adekwatnych do gustu.

Auto HPI
 
Karoseria, która nigdy się nie nudzi!
Stwórz własną oryginalna karoserię! Możliwości pomalowania jest wiele. Ty sam możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Poza Czarną Metaliczną Płytą Podwozia, do zestawu dołączony jest szeroki zakres aluminiowych części anodowanych na pomarańczowy kolor. Aby „przykryć” to wszystko, dodatkowo otrzymasz przeźroczystą karoserię gotową do pomalowania jej, oczywiście według własnego gustu.

Samochody HPI
 
Firma HPI tak zaprojektowała model Baja SS, żeby nawet początkujący użytkownicy z łatwością przeszli do jazdy! 
Nie ulega wątpliwości, ze modele HPI Ready-To-Run zapewnią osiągi i jakość, jakich oczekiwalibyście od zestawów KIT bez konieczności skomplikowanego montażu i ustawiania.

HPI Baja ss
 
Dane techniczne:
- Wysokość: 255mm
- Długość: 817mm
- Szerokość (przód): 460mm
- Szerokość (tył): 480mm
- Rozstaw osi: 570mm
- Rozstaw kół (przód): 395mm
- Rozstaw kół (tył): 400mm
- Waga: 9.6kg (bez paliwa)
- Pochylenie kół: regulowane z przodu i tyłu
- Zbieżność kół: regulowana z przodu i tyłu
- Caster (samonastawność): regulowana z przodu
- Układ napędowy: 2WD
- Opony (przód i tył): HPI Dirt Busters


Do uruchomienia modelu potrzebne będą (brak w zestawie):
- aparatura sterująca
- odbiornik
- serwo przepustnicy
- pakiet zasilający odbiornik i serwa
- paliwo i olej


30 Inne produkty w tej samej kategorii: