SAMOCHODY

Ostatnio przeglądane

Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin

Samochód rc FIRESTORM 10T DSX-1 TRUCK 2.4GHz HPI

105866

Nowy

Auto zdalnie sterowane Firestorm 10T DSX-1 Truck to nowy model spalinowy marki HPI.
Dostępność: FIRESTORM 10T 2.4GHz DSX-1 TRUCK HPI

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Auto zdalnie sterowane Firestorm 10T DSX-1 Truck to nowy model spalinowy marki HPI. Samochód został wyposażony w nowoczesną aparaturę 2.4GHz, która jest odporna na zakłócenia i ma duży zasięg.
Model Firestorm 10T jest to auto off-road i nadaje się niemal na każda nawierzchnię. Jest prosty w sterowaniu i bardzo szybko reaguje. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego radia 2.4GHz, zniknął problem szukania wolnego kanału na torze.
Samochód DSX-1 Truck HPI to model wzbogacony o nowe technologie i funkcje. Może poszczycić się uporządkowanymi elementami wewnątrz auta, sześcioramiennymi chromowanymi obręczami kół oraz dwoma dodatkowymi sportowymi karoseriami.
Samochód Firestorm 10T to nowa klasa modeli z rasowym wyglądem i nowoczesną elektroniką. Auto rc jest dodatkowo wzbogacone o system bezpieczeństwa failsafe, dzięki któremu model zatrzymuje się natychmiast po utracie komunikacji z nadajnikiem.

Auto HPI
 
Wytrzymałość i solidność
Auto Firestorm 10 T może poszczycić się niezwykle solidnym wykonaniem i wytrzymałą na uszkodzenia konstrukcją. Model posiada napęd 2WD, który doskonale sprawdza się podczas wyścigów off-roadowych. Ponadto w samochodzie został zamontowana niezwykle wytrzymała przekładnia, zbudowana w całości z metalowych części, która z łatwością współgra z mocnymi gorącymi silnikami elektrycznymi. Należy zaznaczyć tutaj, że w środku przekładni znajduje się zamknięty dyferencjał, koła zębate, również w całości z metalu. Wszystko jest chronione przez dwustronne, regulowane sprzęgło przeciążeniowe, zespolone z wytrzymałego 48-zębowego koła zębatego, twarde metalowe dogbones oraz osie napędowe przenoszące napęd na koła.
 
Samochody HPI

Nowa karoseria
Auto Firestorm 10T DSX-1 Truck może poszczycić się nowymi, niepowtarzalnymi karoseriami. Masz do wyboru zarówno jasno niebieską, jak i pomarańczową, która z pewnością rzuca się w oczy. Dodatkowym atutem jest to, że karoseria jest fabrycznie wycięta, z nałożoną kalkomanią i zamontowana. Naklejki są wzorowane na rasowych, sportowych samochodach.
 
Model Firestorm 10T HPI posiada geometrię zawieszenia i  sprawdzony design, co daje mu ekstremalną wytrzymałość oraz dostępność części. Naprawdę długie wahacze, długie amortyzatory, śruby rzymskie do drążków sterowniczych, które mogą być zamontowane w różnych miejscach w celu regulowania przyczepności, to tylko parę z wielu atutów tego modelu rc.
 
Należy również zaznaczyć, że plastikowe części są modelowane z twardego nylonu, co w znacznym stopniu wpływa na  twardość oraz absorpcję. Ponadto z przodu osie napędowe pracują na najwyższej jakości łożyskach kulowych, co daje większą wydajność. Znajdujące się z tyłu stalowe zbieraki, śruby rzymskie, a także osie zapewniają niezawodność i odporność nawet w bardzo trudnym terenie.
 
Modele HPI

Solidny silnik
Samochód HPI Firestorm 10T posiada bardzo wytrzymały silnik Nitro Star G3.0 HPI, który jest bardzo wydajny i dostarcza dużą ilość mocy. Zarówno silnik, jak i wał SG wykonane są z wytrzymałego stopu. Skutkuje to większą wytrzymałością oraz lepszym przeniesieniem napędu. Odpowiednie chłodzenie silnika, wydłużenie żywotności i osiągi na najwyższym poziomie zapewniają w dużej mierze aluminiowa obudowa wału korbowego, wraz z chłodzącymi żebrami oraz wielkim radiatorem. Ponadto maksymalny moment obrotowy i moc silnika, zapewnia aluminiowa rura wydechu, dwustopniowy piankowy filtr oraz jednoczęściowy kolektor.
Do zestawu potrzebujesz dodtkowo paliwa i baterii.
 
Silnik HPI


30 Inne produkty w tej samej kategorii: