SAMOCHODY

Ostatnio przeglądane

Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin

Auto rc Savage X 4.6 Roto Start RTR 1:8 HPI Terenowy Monster Truck

109083

Nowy

Samochód zdalnie sterowany Savage X 4.6 Roto Start RTR to model spalinowy w skali 1:8 renomowanej firmy HPI.
Dostępność: Savage X 4.6 RTR Roto Start 1:8 Terenowy Monster Truck HPI

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Samochód zdalnie sterowany Savage X 4.6 Roto Start RTR to model spalinowy w skali 1:8 renomowanej firmy HPI. Terenowy Monster Truck to auto na miarę mistrzów. Przekonaj się sam co potrafi nowy model znanej i cenionej na rynku firmy HPI.
Auto Savage X 4.6 w wersji RTR jest w pełni gotowy do jazdy. Jest to legendarny już model, bardzo wytrzymały i odporny na uderzenia. Ten prawdziwy Monster Truck może poszczycić się licznymi atutami: nowa karoseria, innowacyjny design, solidna konstrukcja, lepsze wyposażenie, wysoka jakość wykonania, moc silnika Big Block i bezkonkurencyjne osiągi.
Savage X 4.6 RTR Roto Start 1:8
Nowa aparatura
Model Roto Start HPI posiada nową, innowacyjną aparaturę TF-40 2,4 GHz. Dzięki niej znika problem zmiany kryształu i jakiekolwiek zakłóceń. O dodatkowe bezpieczeństwo z pewnością zadba system failsafe, dzięki któremu samochód staje, gdy straci zasięg z radiem.

NAdajnik HPI
 
Wysoka moc silnika
Samochód Savage X 4.6 Roto Start zawdzięcza swoją wysoką prędkość Big Block, masywnemu silnikowi F4.6. Prawie 3 KM to fakt z którym nie można dyskutować! Dzieki takiej mocy, model jest zdolny wyciągać ponad 73km/h! Oto dodatkowe atuty: wysokoobrotowy silnik Big Block, zapewniający stabilną i szybką reakcję oraz niesamowite prędkości, dzięki wysokiemu momentu obrotowemu Savage X.
Ponadto silnik F4.6 dodatkowo wzbogacono  szarą anodowaną aluminiową pokrywą chłodząca, co z pewnością daje wydajne chłodzenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu model doskonale radzi sobie w ciężkim terenie.
Silnik HPI F4.6 posiada takie atuty: 8 portowy cylinder, wytrzymałe 3-klockowe sprzęgło, 7.5mm kompozytowy gaźniki, konstrukcja ABC (aluminiowy tłok oraz pokryty chromem miedziany cylinder), dwu-warstwowy filtr powietrza chroniący silnik przed brudem i piachem.

silnik hpi
 
Lepsza trakcja
W aucie HPI zostały zamontowane 4 solidne amortyzatory Big Bore, które pozwalają pokonywać nawet najtrudniejszą nawierzchnię. Dodatkowe zalety modelu to: nowe obudowy amortyzatorów, które pozwalają im pracować niezwykle płynnie oraz nylonowa karoseria, która jest bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała.
 
Lepsza konserwacja
Samochód Savage X 4.6 Roto Start to auto łatwe w konserwacji. Jest najbardziej przyjazny dla użytkownika, co zawdzięcza łatwemu dostępowi do głównych podzespołów, bez konieczności całkowitego demontażu. Przykładowo dostęp do dyferencjału jest znacznie prostszy, gdyż nie występuje konieczność zdejmowania podwozia. Podobnie jest z centralną skrzynią biegów. Jest ona podzielona na cztery części, co daje możliwość dostępu z góry bez konieczności demontażu Twin Vertical Plate. Takie rozwiązania z pewnością ograniczają czas i wysiłek.

silnik hpi
 
Nowy system startowy
Model Roto Start HPI został wyposażony w innowacyjny system startowy Roto Start 2, za sprawą którego uruchomisz silnik z łatwością. Wystarczy tylko zamontować Roto Start do tylnej osłony silnika i nacisnąć gaz.
Dodatkowym atutem jest funkcja bezpiecznika, który chroni silnik. Jeśli wystąpi zbyt duże obciążenie silnika, co może być jest spowodowane jego zalaniem, przycisk Roto Start automatycznie zatrzyma pojazd. Po wystąpieniu takiej sytuacji, wystarczy tylko wyczyscić silnika zgodnie z załączona instrukcją, a następnie wcisnąć przycisk i uruchomić silnik.
Pamiętaj, ze do zasilnia Roto Start 2 potrzebujesz standardowej, 6-cio celowej baterii oraz ładowarki RC.

Savage X 4.6 RTR Roto Start
 
Napęd 4WD
Do tak mocnego silnika Nitro Star F4.6 potrzebny był solidny układ napędowy. Dlatego też, w modelu HPI układ napędowy posiada system stałego napędu 4WD oraz pełny komplet łożysk kulowych. Dodatkowym atutem jest ulepszona dwubiegowa skrzynia biegów, która posiada regulowane punkty biegów oraz w której zastosowano wytrzymałe metalowe zębatki. Ponadto metalowe obudowy dyferencjału są montowane standardowo z tylu i z przodu, co zapewnia mega wytrzymałość.
Należy również wspomnieć, że fabrycznie montowana podkładka pozwala na prostą konserwację interwału w czterobiegowym dyferencjale HPI. Dużą zaletą jest z pewnością regulowane sprzęgło, wytrzymała tarcza oraz podwójne wentylowane tarcze hamulcowe, które są zrobione z żaroodpornego włókna, co zapewnia wysoką skuteczność hamowania.

modele hpi
 
Model RTR
Auto Savage X 4.6 występuje w wersji RTR, czyli jest gotowe do jazdy po wyjęciu z pudełka. Jest on fabrycznie złożony, wszystko jest zmontowane i wyregulowane przez profesjonalistów, miedzy innymi sprzęgło poślizgowe, dyferencjały, amortyzatory itp. Do zestawu są dołączone najlepsze części opcjonalne, które pozwolą na osiągnięcie najwyższej mocy. Jedyne czego potrzebujesz to paliwo i baterie.
 
Rozbudowana instrukcja montażowa
Standardowo do modelu HPI dołączona jest wyczerpująca instrukcja montażu z dokładnym opisem rozmontowania oraz ponownego zmontowania samochodu. Dzięki temu staniecie się sami profesjonalistami i specjalistami w dziedzinie technicznej. Pomoże to z pewnością w późniejszym serwisowaniu i ustawianiu parametrów. Ponadto dostaniecie informacje na płycie HPI RC Cars DVD, co powoli wam jeszcze dokładniej poznać swój model.

modele firmy hpi
 
Szeroka gama części opcjonalnych
Na rynku modelarskim dostępne jest dość dużo akcesoriów i części opcjonalnych, oferowanych przez HPI, Hot Bodies, Edit oraz innych producentów. Możesz montować między innymi: anodowane elementy aluminiowe,  obniżone podwozie, święcące wskaźniki baterii, elementy zwiększające moc silnika, elementy zwiększające wytrzymałość modelu oraz opony i felgi.


30 Inne produkty w tej samej kategorii: