SAMOCHODY

Ostatnio przeglądane

Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin

Samochód rc Bullet ST 3.0 2,4Ghz Terenowy HPI Racing

107004

Nowy

Auto zdalnie sterowane Bullet ST 3.0 to spalinowy model terenowy w skali 1:10 renomowanej marki HPI Racing. 
Dostępność: Bullet ST 3.0 Terenowy 2,4Ghz HPI

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Auto zdalnie sterowane Bullet ST 3.0 to spalinowy model terenowy w skali 1:10 renomowanej marki HPI Racing. Samochód posiada aparaturę 2,4Ghz i występuje w wersji RTR, czyli jest to kompletny model. Jedynie czego potrzebujesz dodatkowo to paliwo i baterie.
Auto Bullet ST 3.0 to kolejny samochód cenionej na rynku modelarskim firmy HPI. Jest fabrycznie nowy i złożony, czyli gotowy do jazdy po wyjęciu z pudełka. Został wyregulowany przez profesjonalistów, dlatego też nie musisz sam tego robić.
Model HPI jest przeznaczony do jazdy po trudnym terenie (off-road) oraz niemal w każdych warunkach pogodowych. Posiada zabezpieczony przed wodą filtr powietrza, serwo oraz przegrodę baterii, co daje dodatkową ochronę.

Bullet ST 3.0 Terenowy 2,4Ghz HPI

Samochód Bullet ST 3.0 jest skonstruowany na bazie Monster Trucka z napędem 4x4 oraz silnikiem o mocy 2,2 KM. Dodatkowym atutem modelu są: dwa amortyzatory umieszczone przy każdym kole, wytrzymały napęd 4WD, rozstaw osi 417 mm oraz dwupokładowe aluminiowe podwozie. Jazda takim monstrum to prawdziwa frajda. Można nim pokonywać niemal każdą przeszkodę.
 
Bullet ST 3.0 Terenowy HPI

Nowoczesna aparatura
Marka HPI Racing może poszczycić się tym, że do wszystkich swoich modeli dodaje nowoczesną aparaturę 2.4GHz, która posiada duży zasięg oraz nie są jej straszne żadne zakłócenia. Nadajnik jest bardzo wygodny, posiada koło odpowiedzialne za skręcanie oraz spust do hamowania i przyspieszania. Dodatkowe atuty nowej aparatury to: możliwość regulacji punktów końcowych, 3 kanały, składana antena, bieg wsteczny oraz opcja sterowania dual rate. Do pilota wystarczą tylko 4 baterie AA, skąd też jest on bardzo lekki i wygodny w trzymaniu.
Bardzo dużą zaletą modelu HPI Bullet ST 3.0 jest to, że aparatura automatycznie przeciwdziała konfliktom częstotliwości i sama zmienia kanał, jeśli występuje zakłócenie! Jest to naprawdę niesamowite i godne uznania. Dodatkowa kontrola polega na tym, że auto samo się zatrzyma, w momencie utraty sygnału z nadajnika lub wyczerpania baterii. Ten system bezpieczeństwa pozwoli ci zapanować nad modelem w pełni!

Bullet ST 3.0 2,4Ghz HPI
Bullet ST 3.0 HPI
 
Niesamowita wytrzymałość
Bardzo dużym atutem w modelu HPI Bullet ST 3.0 jest to, że jego podwozie wykonane zostało z aluminium o grubości 3mm. Zapewnia to należytą ochronę, jak również stanowi silną podstawę dla zawieszenia jak i układu napędowego. Ponadto boki podwozia są zadarte ku górze, co z pewnością przyczynia się do większej sztywności.
Należy tutaj zauważyć, że aluminium użyte w podwoziu to niezwykle silny stop 6061. Można o nim powiedzieć, że jest najlepszym, dostępnym aluminium w pojazdach sterowanych drogą radiową jak i w lotnictwie wojskowym!

Bullet ST 3.0
HPI Bullet ST 3.0
 
Bullet ST 3.0 został wyposażony w bardzo wytrzymałą przekładnię o 54 zębach, która przenosi moc z silnika na przednia i tylna os za pomocą podwójnych tarczek sprzęgłowych ciernych. Dzięki temu, ze jest ich dwie, można powiedzieć, że układ napędowy jest bardziej chroniony niż w przypadku pojedynczych. Ponadto model HPI posiada centralne wały napędowe, które przenoszą napęd na przednie i tylne dyferencjały, które używają czterech wewnętrznych satelitek. Wpływa to na zwiększenie trwałości w porównaniu z dyferencjałami dwusatelitkowymi.

Auto Bullet ST 3.0
Samochód Bullet ST 3.0
 
W aucie HPI Racing występują sześciokątne łączniki, które obracają stylowe felgi w gumowych oponach. Ponadto  ważne jest to, że stalowe tarcze hamulcowe wpływają na niezwykle skuteczne hamowanie. Niezwykłe jest to, że klocki hamulcowe wykonane są z materiału, który stosuje się w pełnowymiarowych ciężarówkach. Podczas hamowania, klocki się zaciskają, powodując błyskawiczne zatrzymanie modelu.
Niezwykle ważny jest fakt, że w samochodzie Bullet ST 3.0 został użyty układ napędowy na 4 koła, taki sam jak w modelach Buggies w skali 1:8. Dzięki temu auto HPI radzi sobie doskonale na każdej nawierzchni, pokonuje bez trudu przeszkody i zdolne jest do poruszania się nawet w błocie, na śniegu i w wodzie.

Auto Bullet ST 3.0 Terenowy 2,4Ghz HPI


 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: