SAMOCHODY

Ostatnio przeglądane

build_links(); ?>
Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin

Samochód rc Strada SC Evo S Brushless Maverick 2,4Ghz 1/10 Short Course RTR

MV12611

Nowy

Auto zdalnie sterowane Strada SC Evo S Brushless MV12611 Short Course to model w skali 1:10 renomowanej firmy Maverick.
Dostępność: Maverick Strada SC Evo S Brushless 1/10 Short Course 2,4Ghz RTR

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Auto zdalnie sterowane Strada SC Evo S Brushless MV12611 Short Course to model w skali 1:10 renomowanej firmy Maverick. Samochód należy do wysokiej klasy modeli, hitów na rynku i zaskakujących nowości.
Auto Strada typu Short Course to wersja RTR, czyli jest od razu gotowy do jazdy, bezpośrednio po wypakowaniu. Wystarczy tylko naładować akumulator i w drogę! Model został wyposażony w nowoczesną aparaturę 2,4Ghz. Jej atutem jest to, że ma duży zasięg oraz nie występują zakłócenia, dzięki czemu sterowanie jest proste i przyjemne.
Samochód Strada SC Evo S Brushless posiada nadwozie, które jest wzorowane na autach występujących w amerykańskich zawodach tej klasy.

Maverick Strada SC Evo S Brushless

Model jest przeznaczony zarówno dla zaawansowanych modelarzy, jak i tych początkujących. Na aparaturze znajduje się regulacja mocy silnika, dzięki czemu można dostosować ją do swoich umiejętności. Samochód Maverick to auto z mocnym, bezszczotkowym silnikiem BL Motor. Dzięki niemu model osiąga zawrotną prędkość, nawet 80km/h.
Samochód Strada doskonale radzi sobie w trudnym terenie (off-road), ale również szybko i sprawnie porusza się po asfalcie. Jego rozmiary i specyfikacja dają wiele możliwości.
Maverick Strada SC Evo S
Auto Maverick Strada SC Evo S Brushless
 
Właściwości techniczne:
- Model w skali 1:10
- Wersja RTR – zmontowany, gotowy do sterowania
- Napęd bezszczotkowy, elektryczny, w pełni łożyskowany
- Silnik BL Motor 3215Kv
- Aparatura 2,4Ghz
- Amortyzatory olejowe z progresywnymi sprężynami
- Pakiet 7.2V Ni-Cd 3000mAh
- Prędkość do 80 km/h

Maverick Strada SC
Maverick Strada
 
Strada SC Evo S jest bardzo przyczepny, posiada napęd 4x4, który jest przenoszony za pomocą silnego wału. Ponadto model może poszczycić się oponami z wysokim bieżnikiem, co ma duże znaczenie w doskonałym radzeniu sobie w trudnym, wymagającym terenie.
Dodatkowymi zaletami samochodu sterowane jest dwuwahaczowe, w pełni niezależne zawieszenie, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Dzięki niemu osiągasz wysoką trakcję oraz zyskujesz pełną kontrolę nad modelem. Kolejnym atutem są amortyzatory olejowe z progresywnymi sprężynami oraz aluminiowe, anodowane elementy amortyzatorów. Wszystko to daje dodatkowego „kopa” i sprawia, ze samochód doskonale radzi sobie na trudnej nawierzchni.
Samochód Maverick Strada SC Evo S Brushless
Skład zestawu:
- Model rc Strada SC Evo S Brushless Maverick RTR
- Zestaw nowych opon
- Akumulator 7.2V Ni-Cd 3000mAh
- Kontroler
- Opakowanie oryginalne
- Ładowarka
- Instrukcja obsługi modelu, schematy i wykaz części.
 
Samochód Maverick Strada

30 Inne produkty w tej samej kategorii: