SAMOCHODY

Ostatnio przeglądane

Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin

Auto rc Nissan Nitro RS4 3 Drift RTR - S13 Discount Tire HPI 2,4GHz

112587

Nowy

Samochód zdalnie sterowany Nissan S13 Discount Tire Nitro RS4 3 Drift to model spalinowy w skali 1:10 marki HPI.
Dostępność: Nitro RS4 3 Drift RTR - Nissan S13 Discount Tire HPI 2,4GHz

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Samochód zdalnie sterowany Nissan S13 Discount Tire Nitro RS4 3 Drift to model spalinowy w skali 1:10 marki HPI. Auto prezentuje się naprawdę świetnie. Jest przeznaczone do wyścigów on-road, świetnie wchodzi w zakręty i można nim driftować. Z pewnością jego umiejętności i wysoka klasa wykonania będą dla was satysfakcjonujące.

Nitro RS4 3 Drift RTR

Samochód Nissan S13 Discount Tire wyposażony jest we wstępnie malowaną karoserię, która jest realistyczna i ma się wrażenie, że jeździ się prawdziwym pojazdem. Karoseria jest docięta by ułatwić montaż i konserwację oraz posiada fabryczną kalkomanie. Dodatkowo został zamontowany spoiler. Całość prezentuje się naprawdę znakomicie. Pamiętaj, jeśli znudzi ci się wygląd twojego modelu, zawsze możesz zamontować jedną z wielu czystych lub wstępnie malowanych karoserii HPI.

Nitro RS4 3 Drift
 
Wersja RTR
Kolejny model renomowanego producenta HPI to auto Nissan Nitro RS4 3 Drift, które jest złożone i w pełni przygotowane do jazdy. Wystarczy wyjąć go z pudełka i cieszyć się ze sterowania. Samochód jest przygotowany przez profesjonalistów. Został wcześniej wyważony i wyregulowany: dyferencjały, amortyzatory, zawieszenie oraz wiele więcej. Jedynie czego potrzebujesz to paliwo i baterie.

Nitro RS4 3
 
Wodoodporny HPI
Po raz kolejny HPI stworzyło wodoodporny model wysokiej klasy. Auto Nissan S13 może poszczycić się wodoodpornym serwem sterowania, wodoodporny kontrolerem i nowym odbiornikiem 2,4GHz w wodoodpornej osłonie. Wszystko to po to byś bez problemu mógł się przedzierać przez deszcz, śnieg i błoto.

Nissan S13 Discount Tire HPI
 
Aparatura 2.4GHz
Auto Tire Nitro RS4 3 Drift, podobnie jak wszystkie inne modele HPI posiada w swoim wyposażeniu radio 2,4GHz. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdyż nie musisz już martwić się o zmianę kryształów. Aparatura sama niweluje zakłócenia i wybiera częstotliwość pracy. Dzięki temu spokojnie możesz ścigać się z innymi samochodami. Należy dodać, że nowe radio posiada koło odpowiedzialne za skręcanie oraz spust do hamowania i przyspieszania, składaną antenę, możliwość regulacji punktów końcowych, bieg wsteczny oraz opcję sterowania dual rate. System zabezpieczeń sprawia, że auto zatrzymuje się po utracie zasięgu z radiem. Do aparatury potrzebujesz jedynie 4 baterii AA, co sprawia, że pilot jest lekki.

Nissan S13 Discount Tire
 
Dane techniczne:
- Wersja RTR w skali 1:10
- Możliwość Driftu
- Rodzaj nadwozia: Touring Car
- Napęd: spalinowy nitro
- Przeniesienie napędu: 4WD
 
Świetne opony
Samochód HPI został wyposażony w licencjonowane koła Falken Tire oraz opony Falken Azenis RT-615K, co zapewnia modelowi rasowy wygląd.

S13 Discount Tire HPI
 
Idealne zawieszenie i układ kierowniczy
Nissan S13 Discount Tire posiada silny napęd na 4 koła. Ponadto zawieszenie charakteryzuje się neutralnymi właściwościami jezdnymi oraz pozwala na całkowitą elastyczność. Wszystko to za sprawą niezależnego zawieszenia dla czterech kół z podwójnymi wahaczami (podobnie jak w nowoczesnych pełno-wymiarowych autach sportowych). Samochód posiada prawdziwe wyścigowe amortyzatory olejowe, które zapewniają efektywne tłumienie oraz fantastyczną przyczepność i kontrolę.
 
S13 Discount Tire

Informacje o silniku:
- Średnica cylindra: 16.8mm
- Pojemność skokowa : 3.01cc
- Skok : 13.6mm
- Maksymalne RPM: 32,000 RPM
- Gaźnik: F2-6.5 (kompozyt 6.5mm)
- Moc: 2.2hp @ 31,000 RPM
 
Auto Nissan S13 Discount Tire HPI


30 Inne produkty w tej samej kategorii: