Quadrocoptery

Ostatnio przeglądane

build_links(); ?>
Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin

Quadrocopter Dron Syma X8C z Kamerą

x8c

Nowy

Zdalnie sterowany  quadrocopter X8C znanej firmy Syma, to mocny model przygotowany dla osób chcących spróbować swoich sił w lotach dornami i filmowaniu z powietrza.
Dostępność: Quadrocopter Syma X8C Kamera 3D 2.4Ghz

Więcej szczegółów

Opis

Liczba kanałów4Ch
Aparatura2,4GHz
Liczba wirnikówWiele
KameraNa wyposażeniu

Więcej informacji

Zdalnie sterowany  quadrocopter X8C znanej firmy Syma, to mocny model przygotowany dla osób chcących spróbować swoich sił w lotach dornami i filmowaniu z powietrza.

dron x8c syma
Syma X8c to duży, quadrocopter z najnowszym systemem stabilizacji 6-Axis co zwiększa jego stabilność. Do jego niewątpliwych zalet zaliczyć trzeba mocną konstrukcje, oraz elastyczne i wytrzymałe tworzywo z którego wykonane są łopaty wirników.
 
Sterowanie dronem odbywa się za pomocą nadajnika 2,4Ghz, wyposażonego wyświetlaczem na którym można szybko podejrzeć aktualne ustawienia np. trymerów.
 
Wychodząc na przeciw mniej doświadczonym pilotom i osobom chcącym sie skupić na filmowaniu, model X8C wyposażono w inteligentny system orientacji, co umożliwia lot modelu w dowolnym kierunku bez konieczności kontrolowani jego ustawienia względem pilota.  Dodatkowo posiada on 2 tryby lotu (zmienne przyciskiem na pilocie ) - wolny (dla mniej doświadczonych) i szybki (dla zaawansowanych).
Dla zeprzej orientacji  w pozycji drona wyposażono go w mocne diody LED, które nie tylko efektownie wyglądają, ale również pomagają w lotach przy gorszym oświetleniu.
dron
syma x8c
Dodatkowo Syma X8C wyposażona jest w wysokiej jakości kamerę 2 MP, dzięki której w każdej chwili można robić zdjęcia (2560X1440) i nagrywać filmy HD (1280X720p). Dzięki kamerze zobaczysz otaczający cie świat z zupełnie innej strony.
 
Model nadaje się zarówno do lotów na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach, jednak ze względu na jego wymiary niedoświadczonym pilotom odradzamy loty w pomieszczeniach zwłaszcza niedużych.
 
Dostępny kolor czarny oraz biały
dron x8c
 
Dane techniczne:
- Wymiary: 49 x 49 x 19cm
- Aparatura 2,4Ghz
- Pilot wyposażony w wyświetlacz LCD,
- Prędkość lotu nawet do 40km/h!
- Zasięg: 50m
- Czas ładowania: 200 minut
- Czas lotu: 7 minut
- Kamera 2 MP - zdjęcia (2560X1440) filmy HD (1280X720p)
 
Zestaw zawiera:
- Quadrocopter Syma X8C
- Aparaturę sterująca 2,4 GHz
- Akumulator: 7.4V 2000mAh
- Kamerę 2.0 MPix
- Kartę pamięci
- Kabel USB
- Zestaw zapasowych śmigieł
- Instrukcję obsługi

zestaw x8c
x8c
pilot do x8c
quadrocopter x8c
syma dron
syma x8


dron
syma x8c

30 Inne produkty w tej samej kategorii: