SAMOCHODY

Ostatnio przeglądane

Depilacja Laserowa Lublin Salon Olwin

Auto rc Ken Block WR8 FLUX with Ford Fiesta H.F.H.V. Body HPI 1:8 2.4GHz

112715

Nowy

Model samochodu rc Ken Block Ford Fiesta WR8 Flux to auto w skali 1:8 marki HPI Racing. 
Dostępność: HPI Ken Block WR8 FLUX with Ford Fiesta H.F.H.V. Body 1:8 2.4GHz

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Model samochodu rc Ken Block Ford Fiesta WR8 Flux to auto w skali 1:8 marki HPI Racing. Jest to kolejny pojazd dla mistrzów. Oto jego liczne zalety: napęd 4WD, silnik elektryczny, aparatura i odbiornik 2,4 GHz, wodoodporne pudełko na elektronikę, wodoodporne serwa SF-10W, pomalowaną karoserią Ford Fiesta WR8 w barwach Ken Block.
Samochód wygląda świetnie i jest chętnie wybieramy przez zapaleńców jazdy on-road. Dzięki niemu będziesz wygrywał liczne wyścigi na asfalcie i palił gumę!

HPI Ken Block WR8 FLUX with Ford Fiesta H.F.H.V. Body 1:8 2.4GHzHPI Ken Block WR8 FLUX with Ford Fiesta H.F.H.V. Body 1:8
 
Niesamowita prędkość i pełna kontrola
Model Ken Block WR8 to samochód, którym możesz zdobywać niesamowite osiągi. Zawdzięcza to napędowi na 4 koła oraz mocnemu silnikowi Bezszczotkowemu Vextor. Takie rozwiązanie technologiczne pozwoli na zabójczą kombinacje przyspieszenia i prędkości maksymalnej. Dodatkowo masz możliwość wyregulować silnik z aparatury, zależnie od tego, czy chcesz ścigać się po krętym torze, czy ustawić najwyższą prędkość maksymalną!

Ken Block WR8 FLUX with Ford Fiesta H.F.H.V. Body 1:8 2.4GHz

Ford Fiesta WR8 daje ci niesamowite przyspieszenie przy wychodzeniu z zakrętów jak i zawrotną prędkość maksymalną na prostej! Stały napęd 4WD pozwala płynnie przyspieszać zachowując przyczepność i prawidłową trakcję na każdym rodzaju nawierzchni utwardzanych.
Pełną kontrolę nad modelem HPI daje ci kontroler FLUX VAPOR PRO. Zapewnia on wysoki moment obrotowy, jednocześnie dbając o osiągi, by uzyskać ogromne obroty i duże prędkości pojazdu!

HPI Ken Block WR8 FLUX with Ford Fiesta H.F.H.V. Body

Pilot 2,4GHz
Wszystkie modele HPI zostały wyposażone w nowoczesną aparaturę 2,4 GHZ. Jest ona odporna na wszelkie zakłócenia i sama dobiera kanał częstotliwości, więc nie musisz już przejmować się tym, że w pobliżu znajduje się inny pojazd. Aparatura jest bardzo lekka, dzięki zasilaniu tylko 4 bateriami AA. Radio posiada koło odpowiedzialne za skręcanie oraz spust, którym hamujemy i przyspieszamy modelem, 3 kanały, składaną antenę. Dodatkowo masz możliwość regulacji wychyleń serw, prędkości maksymalnej oraz biegu wstecznego. Jeśli samochód straci sygnał lub bateria moc, elektroniczny system pozwoli w sposób bezpieczny i kontrolowany zatrzymać samochód.

HPI Ken Block WR8 FLUX with Ford Fiesta 1:8 2.4GHzHPI Ken Block WR8 FLUX with Ford Fiesta
 
Wodoodporny
Samochód Ken Block Ford Fiesta WR8 jest przystosowany do jazdy w ciężkich warunkach pogodowych. Nie straszne mu śnieg, błoto i kałuże! Model posiada wodoodporną elektronikę oraz wodoodporne serwa SF-10W.

Parametry:
Długość : 485mm
Szerokość: 227mm
Wysokość: 172mm (regulowana)
Rozstaw osi: 300mm
Napęd : stały 4WD (wał napędowy)

HPI Ken Block WR8 FLUX Ford Fiesta H.F.H.V. Body 1:8 2.4GHzHPI Ken Block WR8 FLUX
 
Wersja RTR
Auto HPI zostało złożone, wyregulowane (dyferencjały, amortyzatory, zawieszenie) i przygotowane przez profesjonalistów. Nie musisz się już martwić, że coś źle ustawisz.
 
Potrzebujesz do uruchomienia:
- Pakiet 7,2 - 7,4V do zasilania modelu
- Ładowarkę do pakietów 7,2 - 7,4V

HPI Ken Block WR8 FLUX Ford Fiesta
 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: